Szanowni Państwo, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Oświęcimiu uprzejmie informuje, że w dniu 12 czerwca 2026 roku, biura[...]
Zgodnie z art. 3 ust. 8 ustawy z dnia 12 września 2025 r. o bonie ciepłowniczym oraz o zmianie niektórych[...]
Rozpoczynamy lokalną odsłonę ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „W zasięgu ciepła”, skierowaną do zarządców nieruchomości, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz mieszkańców.
Ciepłych świąt życzy dostawca ciepła systemowego.
Mamy przyjemność zaprezentować nową, przejrzystą odsłonę naszej strony internetowej www.www.pec-oswiecim.com.pl. Zapraszamy do spaceru po nowej witrynie.
Większość energii zużywanej w gospodarstwach domowych jest przeznaczana na ogrzewanie pomieszczeń. Głównym sposobem ogrzewania polskich domów pozostaje ciepło systemowe.